Vaše skúsenosti

Skúsenosti s prípravkom ArginMax má už nespočetné množstvo spotrebiteľov. Táto sekcia je určená práve všetkým, ktorí ArginMax užívali alebo užívajú. Podeľte sa s nami a čitateľmi o Vaše skúsenosti, môžete tým pomôcť pri riešení problémov ostatným!

Svoj príspevok nám môžete zaslať tu

Pozn.: Webmaster si vyhradzuje právo krátiť či odmietnuť príspevok vulgárneho charakteru


Ahoj, volám sa Pavol. Mám 54 rokov a moja žena má 52. Niekomu sa určite zdá, že patríme do kategórie starších ľudí, ale my sa za starých vôbec nepovažujeme. Hráme tenis, lyžujeme, plávame, chodíme radi do kina, alebo vandrovať. Proste si užívame. Deti sú z domu a my si vychutnávame všetko, na čo kedysi nebolo času. Malý problém nastal len v oblasti milovania. A to z mojej strany. Moja erekcia sa občas vôbec nedostavila. Manželka bola moc ohľaduplná a snažila sa mi pomôcť. Lenže chlapi sú na svoju mužnosť odjakživa pyšní, a keď nastane nejaký problém, vždy to zamáva ich sebavedomím. A ja som chlap, takže som bol z celej situácie veľmi vystresovaný
K lekárni som sa hanbil a nikomu známemu som sa tiež nechcel zveriť. Ako z toho von? Večer som pozeral televíziu a naraz sa objavila zmena programu . Najprv som bol nahnevaný, veď som mal rozpozeraný film, ale potom som pochopil, že je to len reklama a nie len hocijaká, ale reklama na produkt ArginMax.. Naraz som si spomenul, že som vlastne nedávno videl v časopise aj inzerát. Zavolal som na zelenú linku a informoval sa o ňom bližšie. Doma som nič nepovedal a tajne som ho užíval podľa návodu a div sa svete, moja mužnosť „ožila“. Teraz ho beriem už niekoľko mesiacov a som nad mieru spokojný. A moja žena? Žiari ako v 30 a ja samozrejme s ňou .


Ahoj, volám sa Stano a mám 58 rokov. Som rozvedený ale už 2 roky mám priateľku. Pred rokom som bol na operácií s prostatou. A od toho sa odvíja môj problém. Asi po troch mesiacoch, keď už bolo po operácii všetko zahojené, som sa chcel s partnerkou milovať. Nič ma nebolelo a mal som veľkú chuť, ale moja „mužnosť“ nie a nie so mnou spolupracovať. Myslel som si, že je to spôsobené tým, že som mal nedávno operáciu. Môj lekár mi ale povedal, že po fyzickej stránke som fit, takže môj problém musí byť skôr psychický. Doma som nad tým dlho premýšľal a dospel som k záveru, že som si svoje problémy privodil sám. Stále som myslel na to, aby som nezlyhal a tým to všetko začalo. Pri ďalšom milovaní som sa snažil na nič také nemyslieť, ale ono sa to nejako do mojej mysli opäť vkradlo samo. Síce sme sa milovali , ale nebolo to ono. Išiel som znova za svojim lekárom a zo všetkým som sa mu zveril. Priznávam, že som sa hanbil, ale nechcel som len prežívať veď v 58 má človek ešte veľa dôvodov prečo žiť naplno a spokojne. Lekár mi odporučil výživový doplnok ArginMax.
A výsledok? Môj problém s nedostatočnou erekciou je preč a môj spokojný sexuálny život je späť.


Objednal som si u Vás prípravok pre zvláštnu výživu ArginMax. Nakoľko ma zaujala ponuka ďalších účinkov tohto prípravku , tak som sa rozhodol tento výrobok kúpiť. Po užívaní produktu necelé 2 mesiace som bol s vašim produktom taký spokojný, že som sa rozhodol si objednať ďalšie balenie a po telefonickom rozhovore s Vašou operátorkou vám píšem, že prípravok slúži ako výživový doplnok a k rekonvalescencii kŕčových žíl, lebo som prekonal operáciu varexu váš prípravok mi veľmi pomohol.
Tento výrobok môžem odporučiť všetkým, ktorí majú problémy s kŕčovými žilami a stimuláciou prekrvenia.. Touto cestou vám ďakujem, že ste tento výrobok uviedli na trh. S pozdravom Václav

Bezplatná infolinka: 0800 132 890 Tieto stránky spravuje a za ich obsah je zodpovedná spoločnosť SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT. Simply You Slovakia s.r.o.